شرایط و قوانین

شرایط و قوانین فرادانایی

به کتابخانه دیجیتال فرادانایی خوش آمدید. فرادانایی کتابخانه دیجیتال شبیه سازی شده است و به منظور انتقال بهترین حس کتابخوانی در خدمت مخاطبان می باشد. محتویات موجود در فرادانایی با کسب حمایت از ناشران و نویسندگان در معرض دید عموم قرار گرفته اند. با ثبت نام و عضویت در سایت شما تأیید می کنید که قوانین و مقررات ما را خوانده اید و با آن موافقید.

شرح خدمات:

فرادانایی سعی دارد خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد. بنابراین ممکن است بعضی از محتواها دقیق، واضح و بدون خطا نباشد. شما می بایست در صورت مشاهده خطا و مشکلات موجود، سریعا از طریق ایمیل (e.faradanaee@gmail.com) با ما در میان بگذارید یا با شماره 01133115329 تماس حاصل فرمایید. اگر خدمتی که دریافت کردید مطابق با آنچه که توضیح داده شد، نبود، مشکل را فوراً از طریق راه های ذکر شده به ما اطلاع دهید. فرادانایی علاوه بر مطالعه آنلاین کتاب، امکان ایجاد تالار گفتگو، برنامه ریزی درسی اتوماتیک برای دانش آموزان و دانشجویان، اعطای فضای ابری، چت آنلاین و گروهی، مطالعه همزمان با دوست خود به صورت مجازی و امکانات بسیار زیاد دیگر را در اختیار کاربر قرار می دهد. 

حریم خصوصی:

اطلاعات شخصی، ایمیل و سایر مواردی که در مرحله ثبت نام وارد می کنید نزد ما خواهد بود و به هیچ عنوان منتشر نخواهد شد. ما فقط از این داده ها برا اطلاعات و دسترسی خودمان استفاده می کنیم تا سیستم خود و رابط کاربری را بهبود ببخشیم. فرادانایی به رابط کاربری اهمیت بسیاری می دهد و تنها با اعتبار سنجی موبایل ثبت نام را انجام می دهد. فرادانایی این اختیار را دارد تا سیاست و خط مشی خود را در هر زمانی تغییر دهد. هرگونه تغییر در سایت و خط مشی فرادانایی از طریق ایمیل یا پیامک به اطلاع کاربر خواهد رسید.

سیستم ضد اسپم:

فرادانایی مخالف با ارسال اسپم هست. هر کاربری که قصدی غیر از استفاده از امکانات سایت داشته باشد و یا هدف تبلیغاتی داشته باشد در صورت مشاهده مسدود خواهد شد.

حق کپی:

تمامی محتوایی که در فرادانایی موجود است و شامل متن، گرافیک، آیکون ها، عکس ها، ویدئوها و دانلودها می باشد، جزو دارایی های شخصی سایت بوده و تماماً در تصرف فرادانایی می باشد. تمامی این محتویات، توسط قوانین کپی رایت داخلی و بین المللی مورد حمایت قرار دارد. به منظور رعایت حقوق ناشرین و نویسندگان امکان دانلود کتاب وجود ندارد و تنها می توان در کتابخانه شخصی سازی شده فرادانایی به مطالعه کتاب مشغول شد.

 

دیدگاه و سایر محتواهای موجود:

ممکن است بازدیدکنندگان در سایت دیدگاه های خود را ثبت کنند. افراد باید در نظر داشته باشند که نباید محتوای نامربوط و غیر اخلاقی منتشر کنند. در صورت مشاهده، فرد خاطی مسدود خواهد شد و امکان ثبت نام مجدد نخواهد داشت. همچنین نباید از ایمیل های غیر معتبر استفاده کنند. فرادانایی مختار است تا دیدگاه ها را ویرایش کرده و یا اینکه پاک کند. در صورت انتشار هرگونه دیدگاه و محتوا شما تماماً مسئول هستید و در صورت مشاهده محتوای نا مربوط فرادانایی اختیار تام در برخورد با فرد موردنظر دارد.

 

شرایط خدمات سایت:

شما می بایست تمامی قوانین و مقررات سایت را مطالعه نمایید و عواقب هرگونه فعالیت بر خلاف خط مشی ما بر عهده کاربر است. ما ضمانتی نمیدهیم که تمامی خدمات ما نیاز شما را برطرف کند.

  • شما حق ندارید هویت و موقعیتِ جغرافیایِ خودتان را پنهان کنید یا به شکلی دیگر جلوه دهید. شما حق ندارید خودتان را جایِ کسی دیگر معرفی کنید.
  • شما حق ندارید امنیتِ سرویس رابه خطر بیاندازید.

 

پشتیبانی:

فرادانایی پشتیبانی آنلاین و تلفنی را به صورت 24 ساعته دارد و حتی در روزهای تعطیل نیز پاسخگوی شما خواهد بود.

اپلیکیشن فرادانایی را دریافت کنید

دانلود اپلیکیشن فراآزمون از گوگل پلی دانلود اپلیکیشن فراآزمون از بازار دانلود اپلیکیشن فراآزمون از سیب اپ