درباره ما

فرادانایی

فرادانایی یک کتابخانه الکترونیکی است که از سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرده است. در این سایت مجموعه بزرگی از کتاب های گوناگون در زمینه های مختلف برای شما عزیزان گردآوری شده است تا بتوانید با خرید آنها، در هر زمان و هر مکان به کتاب هایتان دسترسی داشته باشید و مطالعه کنید.

کتاب های امانی

فرادانایی برای اولین بار در ایران سعی بر این دارد تا «فضای امانی کتاب های الکترونیکی» را ایجاد کند؛ با این شرایط که کتاب ها را با یک قیمت پایین و مشخص برای تعداد روزهای معینی به کاربران امانت بدهد تا با این رویکرد، انقلابی در فرهنگ کتابخوانی ایجاد کند.

تنها دو دستگاه همزمان

­شما همزمان با دو دستگاه می توانید وارد حساب کاربری خود شوید و از امکانات کتابخانه خود استفاده کنید.

کتاب های خریداری شده همیشه برای شما

وقتی در فرادانایی کتابی را خریداری می کنید، آن کتاب برای همیشه در کتابخانه شخصی شما می ماند و به هیچ وجه از آرشیو شخصی شما پاک نمی شود و فقط خودتان می توانید آن را پاک کنید. در این حالت نیز شما با رجوع به پنل کتابخانه تان در سایت و از بخش سطل بازیافت می توانید کتاب را برگردانید.

ذکر این نکته قابل توجه است که شما می بایست در حالت آنلاین کتاب را خریداری و دانلود کنید تا بتوانید در زمان هایی که به اینترنت دسترسی ندارید به راحتی به تمام آن ها دسترسی داشته باشید.

در فرادانایی ارسال فایل نداریم

فرادانایی کاملا به قوانین نشر و حق کپی رایت پایبند است و در نتیجه برای حفظ حقوق ناشران و مؤلفان، امکان دریافت فایل کتاب، کپی کردن، پرینت گرفتن، به اشتراک گذاری، ذخیره تصاویر و استفاده از کتاب در آن وجود ندارد. شما می توانید تنها کتاب ها را در سایت و اپلیکیشن فرادانایی در اندروید مشاهده نمایید. در آینده ای نزدیک، نسخه IOS اپلیکیشن نیز در دسترس شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

مهم ترین موضوع: حفظ حریم شخصی

این اطمینان خاطر را به کاربران گرامی می دهیم که حفظ حریم شخصی آنها برای فرادانایی محترم است و کاملا از اطلاعات شخصی آن ها محافظت می شود. فرادانایی تنها برای اطلاع رسانی و ارائه خدمات گوناگون به کاربران، از اطلاعات آن ها استفاده می کند. بنابراین تمام اطلاعاتی که در زمان ثبت نام، تکمیل پروفایل و استفاده از اپلیکیشن در اختیار فرادانایی قرار می گیرید، به صورت کامل محفوظ می ماند و به هیچ عنوان در اختیار هیچ شرکت و موسسه ای قرار نمی گیرد.

تمامی امکانات سایت در اپلیکیشن در اختیار شما

اپلیکیشن فرادانایی برای مطالعه قانونی کتاب الکترونیک بر روی موبایل و تبلت طراحی شده است. با ثبت نام در سایت و ایجاد حساب کاربری، می توانید کتاب بخرید و از تمامی امکانات سایت فرادانایی بهره کامل ببرید. فرادانایی امکان مطالعه کتاب در وب را نیز برای شما فراهم کرده است، اما فقط کتاب هایی که با فرمت pdf هستند قابل مطالعه در فضای وب می باشند. امکان مطالعه نمونه تمامی کتاب ها در سایت فراهم می­باشد اما برای دسترسی راحت به تمامی کتاب های سایت، می توانید اپلیکیشن فرادانایی را بر روی دستگاه های هوشمند خود نصب کنید.

اپلیکیشن فرادانایی را دریافت کنید

دانلود اپلیکیشن فراآزمون از گوگل پلی دانلود اپلیکیشن فراآزمون از بازار دانلود اپلیکیشن فراآزمون از سیب اپ